glampingslovacko.cz

Stan U rybníčku

od 1 800 Kč / noc

4 osoby

rybník a ohniště

Glamping na břehu rybníka

Pobyt v našem stanu u rybníčku – to je synonymum klidu, pohody a relaxace. Žádní otravní sousedé ani turisté, ale naprosté soukromí uprostřed přírody. Žádná elektřina ani wi-fi, ale pouze zpěv ptáků, šumění lesa a upřímný smích vašich nejbližších. Kouzlo glampingu v srdci Jižní Moravy si zamilují páry hledající dokonalou romantiku i rodiny s dětmi, které láká dobrodružství a zážitky daleko od ruchu města.

Výhody našeho stanu

Ubytování pro celou rodinu

abyste se pohodlně vešli, je připravena manželská postel a dvě přistýlky (rozkládací matrace, vhodné spíše pro děti)

Klidná lokalita uprostřed ovocného sadu

relaxujte nikým nerušeni na terase stanu v krásném trnkovém sadu a užívejte si okouzlující výhled do krajiny Moravského Toskánska

Příroda všude kolem

užívejte si hvězdné nebe nad hlavou, zpěv skřivánků, procházky po okolí a výlety na kole

Welcome balíček

jaké jiné uvítání čekat na Moravě než dobré víno
a něco na zub

Místo také pro mazlíčky

své čtyřnohé miláčky nemusíte nechávat doma, rádi je u nás uvítáme

Žádná elektřina ani wi-fi

utečte od každodenního stresu a naordinujte si digitální detox v přírodě

Samoobslužný bar

v našem baru koupíte alko, nealko i něco na zub, stačí vzít, co potřebujete, a zanechat útratu

Vše pro vaši pohodu

k dispozici je ohniště s grilem, kotlík, spousta polštářů a dek pro chladnější dny

Na začátku svého pobytu od nás dostanete uvítací balíček, který samozřejmě obsahuje moravské víno a speciality od lokálních farmářů. Chybět nebude ani set na kávu nebo čaj a nezbytnosti jako sůl, pepř a cukr. S sebou doporučujeme vzít hlavně trvanlivé potraviny, protože ve stanu není lednička. Ale žádný strach, nápoje si vychladíte pěkně postaru přímo v rybníku. Kousek od stanu najdete náš lesní bar, kde si nakoupíte alkoholické i nealkoholické nápoje různé pochutiny nebo něco sladkého. Bar funguje na bázi důvěry, takže nám tam necháte peníze jen za to, co si vezmete. Sortiment ale pravidelně doplňujeme a měníme, takže bude z čeho vybírat. Pro uvaření a ohřátí jídla i opékání a grilování vám skvěle poslouží ohniště se vším potřebným vybavením.

Nejbližší restaurace: 5 km

Nejbližší obchod: 2 km 

Na místě najdete venkovní solární sprchu. Ti, kdo se rádi čvachtají, si do ní můžou během pobytu kdykoliv doplnit vodu z potoka. Můžete se opláchnout třeba i přímo v něm. Další variantou je také rybník, kde si skvěle zaplavete. K dispozici vám bude také kanystr pitné vody. Kousek od stanu se nachází suchý záchod (kadibudka).

Parkování je možné cca 250 m od stanu nebo 1 km od objektu u vlakového nádraží.

Rezervovat netradiční pobyt ve stanu můžete přímo zde na našem webu nebo na e-mailu rezervace@glampingslovacko.cz. Pro potvrzení rezervace je potřeba zaplatit zálohu ve výši 30 % ceny. Následně je rezervace závazná a můžete se začít těšit na svoji dovolenou v přírodě. Zbylý doplatek uhradíte nejpozději 2 týdny před odjezdem.

Storno podmínky

  • zrušení rezervace do 2 měsíců před pobytem je zcela zdarma
  • při zrušení rezervace do 2 týdnů před začátkem pobytu si ponecháme vaši zálohu
  • při zrušení rezervace méně než 2 týdny před pobytem bude jako storno poplatek účtována plná cena pobytu

Check-in je možný od 16 do 18 hodin, vždy je ale nutné se předem domluvit telefonicky nebo přes e-mail, v lese totiž nemáme k dispozici recepci. Check-out je pak do 11 hodin. Vše je ale samozřejmě hlavně o domluvě. Pokud budete chtít přijet dříve nebo odjet později, stačí nám dát s předstihem vědět. Když to bude možné s ohledem na příjezd dalších hostů, rádi vám vyjdeme vstříc.

Vratná kauce za stan je 500 Kč, pokud nebude nic zničeno, kauce vám bude vrácena na konci vašeho pobytu. Poplatek za domácího mazlíčka je 500 Kč za pobyt.

Rekreační rybaření je možné za předchozího souhlasu majitele. Poplatek za pobyt je 500 Kč a v ceně máte 2 ryby, které si můžete ugrilovat nebo odvézt domů.

V kuchyni najdete: základní nádobí (příbory, hrnce, misky, talíře, hrnky), plynový vařič, set na kávu/čaj, sůl a pepř, prostředek na nádobí, houbičku

Pro vaše pohodlí: polštáře a přikrývky, ručníky, čisté ložní prádlo a samozřejmě dostatek dek, abyste se měli do čeho zachumlat, pokud by se večer ochladilo 

Uvnitř stanu: manželská postel, dvě rozkládací křesla, truhla, šatní skříň, komody, nebesa, zámek na uzavření stanu, kytara, petrolejové lampy, svíčky, knihy, a pro různé případy nouze i powerbanka, lékárnička, hasicí přístroj nebo toaletní papír

Venkovní vybavení: gril, kotlík, ohniště, hamaky, venkovní posezení, hvězdářský dalekohled, sada na rybaření, stolní i venkovní hry, baterka, lucerny, moskytiéra, lesní bar, kadibudka, solární sprcha, košík na sběr hub, dvě kola vhodná na výlet do vedlejší vesnice (nečekejte žádné profesionální stroje)

I když samozřejmě doufáme, že vám počasí vyjde na jedničku, je lepší být připraven na vše a přizpůsobit tomu své oblečení a obuv, kromě dostatku oděvů si přibalte hygienické potřeby, trvanlivé jídlo dle svých potřeb a chutí, léky a případně i pitnou vodu (tu seženete také v lesním baru a k dispozici bude i kanystr pitné vody)

Stan U rybníčku se nachází nedaleko slováckého města Kyjov. Přesné místo se dozvíte před svým pobytem.

Parkování: 1 km

Zastávka vlaku a autobusu: 1 km

Nejbližší restaurace: 5 km

Nejbližší obchod: 2 km

Koupání: rybník přímo u stanu, Bohuslavice biotop (2 km), Kyjov koupaliště (6 km), Koryčany koupaliště (10 km), Bučovice – krytý bazén (15 km), Jestřabice – přírodní koupání (7 km), Osvětimany – přírodní koupání (20 km)

Rybaření: rybník u stanu (nutné povolení, poplatek 500 Kč za pobyt, v ceně jsou dvě ryby, které si můžete ugrilovat nebo nechat), Jestřabice (7 km), Osvětimany (15 km)

Lyžování: Osvětimany (20 km), Stupava (15 km)

Výlety: Chřiby – turistika a cykloturistika, zřícenina hradu Cimburk, zřícenina hradu Střílky; Kyjov – renesanční radnice, náměstí, kaple sv. Rocha, zámeček s národopisným muzeem; okolní vinné sklípky; Bukovanský mlýn; zámek Milotice; zámek Buchlovice; hrad Buchlov; Lednicko-Valtický areál; Archeoskanzen Modrá; Strážnice – zámek, národopisné muzeum, skanzen, synagoga s židovským hřbitovem; Baťův kanál; Kroměříž

Jako znalci oblasti Slovácka vám rádi naplánujeme výlety a cyklovýlety přesně podle vašich představ. V případě zájmu zajistíme také průvodce, který vás doprovodí na ta nejzajímavější místa.

Není u rybníka hodně komárů?
Nemusíte se bát, díky výskytu žab není s komáry problém. Naopak se můžete těšit na parádní žabí orchestr.

Není ve stanu velké horko?
Náš stran je umístěn pod stromem ve stínu, takže se nemusíte bát velkého horka.

Jaké jsou v rybníce ryby?
V rybníčku si vesele plavou štiky, amuři a kapři. Za stanem je také potok a v něm můžete chytat pstruhy. Rybaření je možné za předchozího povolení majitele a poplatek 500 Kč/pobyt. V ceně jsou dvě ryby, které si můžete ugrilovat nebo nechat.

Ceník

Vyberte si pobyt podle svého gusta. Minimální délka pobytu jsou dvě noci. Uvedené ceny

jsou za jednu noc a liší se podle délky pobytu. Maximální obsazenost stanu jsou 4 osoby.

Na vyzkoušení

pobyt na 2 až 3 noci

2 500 Kč/noc

Tak akorát

pobyt na 4 až 5 noci

2 000 Kč/noc

Pořádný zážitek

pobyt na 6 a více nocí

1 800 Kč/noc

Doporučujeme navštívit

Chřiby - 18 km

Turistika a cykloturistika, jak má být! Tato oblast nabízí husté bukové lesy, studánky, skaliska i hluboká údolí. Romantickou atmosféru dotváří zříceniny hradů Cimburk nebo Střílky.

Bukovanský mlýn - 9 km

Za typickými větrnými mlýny nemusíte až do Holandska, jeden takový stojí i u obce Bukovany. V areálu si můžete zahrát minigolf, projet se na poníkovi nebo ochutnat místní speciality.

Zámek Milotice - 12 km

Nenavštívit perlu Moravy, jak je zámku Milotice přezdíváno, to by byl podle nás až hřích. Barokní zámek nabízí kostýmované prohlídky a za vidění stojí i zahrady.

Rezervace

PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Dostupné
Blokováno
-
-

Máte otázky?

Contact Us
Přejít nahoru