Stan Příroda mezi vinicemi

od 1 800 Kč / noc
4 osoby víno a vinohrad cyklostezky v okolí

Glamping na kopečku u vinohradu

Pobyt v našem stanu přímo mezi vinicemi – to je nezapomenutelný zážitek plný romantiky a klidu. Užívejte si dechberoucí výhledy na vinice a scenérie Jižní Moravy, nerušeně při zpěvu ptáků a šumění okolní krajiny. V našem stanu ve vinici zažijete dotek přírody při zachování svého pohodlí. Můžete pozorovat západ slunce při svíčkách se sklenkou vína v ruce přímo z terasy našeho glampingového stanu. Vyrazte na romantický pobyt ve dvou anebo vezměte i své ratolesti a zažijte dobrodružství v přírodě spojené s výlety po okolí nebo cyklovýletem, na který můžete vyrazit přímo od našeho stanu.

Výhody našeho stanu

Ubytování pro celou rodinu

abyste se pohodlně vešli, je připravena manželská postel a dvě přistýlky

Klidná lokalita uprostřed vinic

relaxujte, nikým nerušeni na terase stanu a užívejte si okouzlující výhled, obklopeni pouze vinohrady

Příroda všude kolem

užívejte si hvězdné nebe nad hlavou, procházky vinicemi a výlety na kole

Welcome balíček

jaké jiné uvítání čekat na Moravě než dobré víno a něco dobrého na zub

Místo také pro mazlíčky

své čtyřnohé miláčky nemusíte nechávat doma, rádi je u nás uvítáme

Žádná elektřina ani wi-fi

utečte od každodenního stresu a naordinujte si digitální detox v přírodě

Samoobslužný bar

v našem baru koupíte alko, nealko i něco na zub, stačí vzít, co potřebujete, a zanechat útratu

Vše pro vaši pohodu

k dispozici je ohniště s grilem, kotlík, spousta polštářů a dek pro chladnější dny

Na začátku svého pobytu od nás dostanete uvítací balíček, který samozřejmě obsahuje moravské víno a speciality od lokálních farmářů. Chybět nebude ani set na kávu nebo čaj a nezbytnosti jako sůl, pepř a cukr. S sebou doporučujeme vzít hlavně trvanlivé potraviny, protože ve stanu není lednička. Kousek od stanu najdete náš samoobslužný bar, kde si nakoupíte alkoholické i nealkoholické nápoje různé pochutiny nebo něco sladkého. Bar funguje na bázi důvěry, takže nám tam necháte peníze jen za to, co si vezmete. Sortiment ale pravidelně doplňujeme a měníme, takže bude z čeho vybírat. Pro uvaření a ohřátí jídla i opékání a grilování vám skvěle poslouží ohniště se vším potřebným vybavením.

Nejbližší restaurace: 3 km

Nejbližší obchod: 3 km 

Na místě najdete venkovní solární sprchu. K dispozici vám bude také kanystr pitné vody. Kousek od stanu se nachází suchý záchod (kadibudka).

Parkování je možné cca 150 m od stanu.

Rezervovat netradiční pobyt ve stanu můžete přímo zde na našem webu nebo na e-mailu rezervace@glampingslovacko.cz. Pro potvrzení rezervace je potřeba zaplatit zálohu ve výši 30 % ceny. Následně je rezervace závazná a můžete se začít těšit na svoji dovolenou v přírodě.

Zbylý doplatek uhradíte nejpozději 2 týdny před pobytem.

Storno podmínky

  • zrušení rezervace do 2 měsíců před pobytem je zcela zdarma
  • při zrušení rezervace do 2 týdnů před začátkem pobytu si ponecháme vaši zálohu
  • při zrušení rezervace méně než 2 týdny před pobytem bude jako storno poplatek účtována plná cena pobytu

Check-in je možný od 16 do 18 hodin, vždy je ale nutné se předem domluvit telefonicky nebo přes e-mail, ve vinici totiž nemáme k dispozici recepci. 

Check-out je pak do 11 hodin. Vše je ale samozřejmě hlavně o domluvě. Pokud budete chtít přijet dříve nebo odjet později, stačí nám dát s předstihem vědět. Když to bude možné s ohledem na příjezd dalších hostů, rádi vám vyjdeme vstříc.

Vratná kauce za stan je 500 Kč, pokud nebude nic zničeno, kauce vám bude vrácena na konci vašeho pobytu. 

Poplatek za domácího mazlíčka je 500 Kč za pobyt.

V kuchyni najdete: základní nádobí (příbory, misky, talíře, hrnky), plynový vařič, set na kávu/čaj, sůl a pepř, prostředek na nádobí, houbičku

Pro vaše pohodlí: polštáře a přikrývky, ručníky, čisté ložní prádlo a samozřejmě dostatek dek, abyste se měli do čeho zachumlat, pokud by se večer ochladilo 

Uvnitř stanu: manželská postel, dvě rozkládací matrace, dva noční stolky, petrolejové lampy, svíčky, knihy, a pro různé případy nouze i powerbanka, lékárnička, hasicí přístroj nebo toaletní papír

Venkovní vybavení: gril, kotlík, ohniště, venkovní posezení, stolní i venkovní hry, baterka, lucerny, vinný bar, kadibudka, solární sprcha, dvě kola vhodná na výlet po okolí (nečekejte žádné profesionální stroje)

I když samozřejmě doufáme, že vám počasí vyjde na jedničku, je lepší být připraven na vše a přizpůsobit tomu své oblečení a obuv, kromě dostatku oděvů si přibalte hygienické potřeby, trvanlivé jídlo dle svých potřeb a chutí, léky a případně i pitnou vodu (tu seženete také v zahradním baru a k dispozici bude i kanystr pitné vody)

Stan PŘÍRODA mezi vinicemi se nachází nedaleko slovácké obce Čejkovice.

Parkování: 150 m

Zastávka vlaku a autobusu: 6 km (Čejč)

Zastávka autobusu: 3 km (Čejkovice)

Nejbližší restaurace: 5 km

Nejbližší obchod: 2 km

Koupání: Koupaliště Dubňany (15 km), Koupaliště Němčičky (12 km), Koupaliště Hodonín (18 km), Therme Laa Rakousko (60 km)

Rybaření: Čejč (6km), Velké Bílovice (9km) – možnost koupení hostenky

Výlety
Templářské sklepy – vinné sklepy v Čejkovicích, Dům T.G.M – T. G. Masaryk v Čejkovicích, Sonnentor Čejkovice, Zámek Čejkovice (3 km)
Mutěnice – Rozhledna Vyšičko (7 km)
Kobylí rozhledna (6 km)
Nový Poddvorov – Rozhledna Na Podluží (5 km)
Větrný mlýn mezi Čejkovicemi a Starým Poddvorovem (4 km)
Lednicko Valtický areál (19 km)
Zámek Milotice (21 km)

Cyklostezky
Cyklostezka Mezi vinohrady a cyklostezka Z Čejkovic do okolí – můžete vyrazit rovnou od stanu


Jako znalci oblasti Slovácka vám rádi naplánujeme výlety a cyklovýlety přesně podle vašich představ. V případě zájmu zajistíme také průvodce, který vás doprovodí na ta nejzajímavější místa.

Nebude ve stanu velké horko nebo naopak zima?
V letních měsících může být ve stanu tepleji, ale stan se dá otevřít a dobře vyvětrat a prostorná zastíněná terasa by měla nabídnout příjemné posezení ve stínu. V chladnějších dnech se naopak můžete zabalit do množství příjemných dek, které jsou vám ve stanu k dispozici, případně si můžete malinko přitopit plynovým ohřívačem, který je vám ve stanu také k dispozici.

Budeme ve vinařském kraji, je možné si na místě zakoupit víno?
Ano, víno pro Vás rádi zajistíme z vinařství PŘÍRODA, pokud si budete přát, tak i s odborným výkladem.

Ceník

Vyberte si pobyt podle svého gusta. Minimální délka pobytu jsou dvě noci. Uvedené ceny jsou za jednu noc a liší se podle délky pobytu. Maximální obsazenost stanu jsou 4 osoby.

Na vyzkoušení
pobyt na 2 až 3 noci
2 500 Kč/noc
Tak akorát
pobyt na 4 až 5 nocí
2 000 Kč/noc
Pořádný zážitek
pobyt na 6 a více nocí
1 800 Kč/noc

Napsali o nás

Těžko se popisuje jak nádherné a pro nás neznámé místo tady je. Děkujeme za možnost strávit ve vinici několik dnů. Je to pro nás nádherný, neopakovatelný a nový zážitek. Děkujeme za skvělé víno a velmi děkujeme za milé, vlídné a radostné přijetí. Těšíme se, až se zase uvidíme. Duškovi, Český Krumlov
22. 7. 2022
Krásný pobyt na útulném místě ve vinicích s úžasným výhledem a výborným vínem. Co víc si přát?! Děkujeme, Lucie, Aneta a Willy
10. 6. 2022
Svůj narozeninový den jsem nemohla strávit na krásnějším místě. Děkujeme za možnost ubytování na jednu noc. Jste úžasní, skvělí, prostě NEJ. Moc se nám tu líbilo 🙂 skvělé víno!! Kamila a Evelína
4. 7. - 5. 7. 2022

Doporučujeme navštívit

4 km

Větrný mlýn ve Starém Poddvorově

Mlýn je situován na návrší asi 3 km od obce Starý Poddvorov směrem na Čejkovice. Mlýn beraního typu, celodřevěné konstrukce, pochází z roku 1870. Současná podoba je po rekonstrukci v roce 2003. Zajděte na zajímavou prohlídku, dokonce i v noci.

13 km

Rozhledna Stezka nad vinohrady u Kobylí

Rozhlednu vysokou 7,5 metru najdete na Kobylím vrchu, ve výšce 334 metrů n.m. Nabízí krásné výhledy, je unikátní svým tvarem a tím, že je přístupná i pro handicapované nebo maminky s kočárky. Schody totiž nahrazuje nakloněná rovina.

20 km

Zámek Lednice

Zámek patří mezi nejkrásnější komplexy v České republice, okouzlí vás výjimečným honosným vzezřením i vybavením interiérů. V areálu zámku najdete nádherné zahrady a také vyhlášený tropický skleník. Oblíbenou atrakcí jsou v Lednici romantické plavby lodičkami.

Rezervace

Dostupnost

PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Červen 2023
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Červenec 2023
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Volno
Rezervováno
Na doptání
Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami

Máte na nás otázky?