Stan U rybníčku

od 1 800 Kč / noc
4 osoby rybník a ohniště cyklostezky v okolí

Glamping na břehu rybníka

Pobyt v našem stanu u rybníčku – to je synonymum klidu, pohody a relaxace. Žádní otravní sousedé ani turisté, ale naprosté soukromí uprostřed přírody. Žádná elektřina ani wi-fi, ale pouze zpěv ptáků, šumění lesa a upřímný smích vašich nejbližších. Kouzlo glampingu v srdci Jižní Moravy si zamilují páry hledající dokonalou romantiku i rodiny s dětmi, které láká dobrodružství a zážitky daleko od ruchu města.

Výhody našeho stanu

Ubytování pro celou rodinu

abyste se pohodlně vešli, je připravena manželská postel a dvě přistýlky

Klidná lokalita u rybníka

ideální místo na koupání v soukromí, rekreační rybaření, ale i pro vychlazení piva či vína

Příroda všude kolem

užívejte si hvězdné nebe nad hlavou, procházky vinicemi, houbaření a výlety na kole

Welcome balíček

jaké jiné uvítání čekat na Moravě než dobré víno a něco dobrého na zub

Místo také pro mazlíčky

své čtyřnohé miláčky nemusíte nechávat doma, rádi je u nás uvítáme

Žádná elektřina ani wi-fi

utečte od každodenního stresu a naordinujte si digitální detox v přírodě

Lesní bar

v našem baru koupíte alko, nealko i něco na zub, stačí vzít, co potřebujete, a zanechat útratu

Vše pro vaši pohodu

k dispozici je ohniště s grilem, kotlík, spousta polštářů a dek pro chladnější dny

Na začátku svého pobytu od nás dostanete uvítací balíček, který samozřejmě obsahuje moravské víno a speciality od lokálních farmářů. Chybět nebude ani set na kávu nebo čaj a nezbytnosti jako sůl, pepř a cukr. S sebou doporučujeme vzít hlavně trvanlivé potraviny, protože ve stanu není lednička. Ale žádný strach, nápoje si vychladíte pěkně postaru přímo v rybníku. Kousek od stanu najdete náš lesní bar, kde si nakoupíte alkoholické i nealkoholické nápoje různé pochutiny nebo něco sladkého. Bar funguje na bázi důvěry, takže nám tam necháte peníze jen za to, co si vezmete. Sortiment ale pravidelně doplňujeme a měníme, takže bude z čeho vybírat. Pro uvaření a ohřátí jídla i opékání a grilování vám skvěle poslouží ohniště se vším potřebným vybavením.

Nejbližší restaurace: 5 km

Nejbližší obchod: 2 km 

Na místě najdete venkovní solární sprchu. Ti, kdo se rádi čvachtají, si do ní můžou během pobytu kdykoliv doplnit vodu z potoka. Můžete se opláchnout třeba i přímo v něm. Další variantou je také rybník, kde si skvěle zaplavete. K dispozici vám bude také kanystr pitné vody. Kousek od stanu se nachází suchý záchod (kadibudka).

Parkování je možné cca 250 m od stanu nebo 1 km od objektu u vlakového nádraží.

Rezervovat netradiční pobyt ve stanu můžete přímo zde na našem webu nebo na e-mailu rezervace@glampingslovacko.cz. Pro potvrzení rezervace je potřeba zaplatit zálohu ve výši 30 % ceny. Následně je rezervace závazná a můžete se začít těšit na svoji dovolenou v přírodě. Zbylý doplatek uhradíte nejpozději 2 týdny před odjezdem.

Storno podmínky

  • zrušení rezervace do 2 měsíců před pobytem je zcela zdarma
  • při zrušení rezervace do 2 týdnů před začátkem pobytu si ponecháme vaši zálohu
  • při zrušení rezervace méně než 2 týdny před pobytem bude jako storno poplatek účtována plná cena pobytu

Check-in je možný od 16 do 18 hodin, vždy je ale nutné se předem domluvit telefonicky nebo přes e-mail, v lese totiž nemáme k dispozici recepci. Check-out je pak do 11 hodin. Vše je ale samozřejmě hlavně o domluvě. Pokud budete chtít přijet dříve nebo odjet později, stačí nám dát s předstihem vědět. Když to bude možné s ohledem na příjezd dalších hostů, rádi vám vyjdeme vstříc.

Vratná kauce za stan je 500 Kč, pokud nebude nic zničeno, kauce vám bude vrácena na konci vašeho pobytu. Poplatek za domácího mazlíčka je 500 Kč za pobyt.

Rekreační rybaření je možné za předchozího souhlasu majitele. Poplatek za pobyt je 500 Kč a v ceně máte 2 ryby, které si můžete ugrilovat nebo odvézt domů.

V kuchyni najdete: základní nádobí (příbory, hrnce, misky, talíře, hrnky), plynový vařič, set na kávu/čaj, sůl a pepř, prostředek na nádobí, houbičku

Pro vaše pohodlí: polštáře a přikrývky, ručníky, čisté ložní prádlo a samozřejmě dostatek dek, abyste se měli do čeho zachumlat, pokud by se večer ochladilo 

Uvnitř stanu: manželská postel, dvě rozkládací křesla, truhla, šatní skříň, komody, nebesa, zámek na uzavření stanu, kytara, petrolejové lampy, svíčky, knihy, a pro různé případy nouze i powerbanka, lékárnička, hasicí přístroj nebo toaletní papír

Venkovní vybavení: gril, kotlík, ohniště, hamaky, venkovní posezení, hvězdářský dalekohled, sada na rybaření, stolní i venkovní hry, baterka, lucerny, moskytiéra, lesní bar, kadibudka, solární sprcha, košík na sběr hub, dvě kola vhodná na výlet do vedlejší vesnice (nečekejte žádné profesionální stroje)

I když samozřejmě doufáme, že vám počasí vyjde na jedničku, je lepší být připraven na vše a přizpůsobit tomu své oblečení a obuv, kromě dostatku oděvů si přibalte hygienické potřeby, trvanlivé jídlo dle svých potřeb a chutí, léky a případně i pitnou vodu (tu seženete také v lesním baru a k dispozici bude i kanystr pitné vody)

Stan U rybníčku se nachází nedaleko slováckého města Kyjov. Přesné místo se dozvíte před svým pobytem.

Parkování: 1 km

Zastávka vlaku a autobusu: 1 km

Nejbližší restaurace: 5 km

Nejbližší obchod: 2 km

Koupání: rybník přímo u stanu, Bohuslavice biotop (2 km), Kyjov koupaliště (6 km), Koryčany koupaliště (10 km), Bučovice – krytý bazén (15 km), Jestřabice – přírodní koupání (7 km), Osvětimany – přírodní koupání (20 km)

Rybaření: rybník u stanu (nutné povolení, poplatek 500 Kč za pobyt, v ceně jsou dvě ryby, které si můžete ugrilovat nebo nechat), Jestřabice (7 km), Osvětimany (15 km)

Lyžování: Osvětimany (20 km), Stupava (15 km)

Výlety: Chřiby – turistika a cykloturistika, zřícenina hradu Cimburk, zřícenina hradu Střílky; Kyjov – renesanční radnice, náměstí, kaple sv. Rocha, zámeček s národopisným muzeem; okolní vinné sklípky; Bukovanský mlýn; zámek Milotice; zámek Buchlovice; hrad Buchlov; Lednicko-Valtický areál; Archeoskanzen Modrá; Strážnice – zámek, národopisné muzeum, skanzen, synagoga s židovským hřbitovem; Baťův kanál; Kroměříž

Jako znalci oblasti Slovácka vám rádi naplánujeme výlety a cyklovýlety přesně podle vašich představ. V případě zájmu zajistíme také průvodce, který vás doprovodí na ta nejzajímavější místa.

Není u rybníka hodně komárů?
Nemusíte se bát, díky výskytu žab není s komáry problém. Naopak se můžete těšit na parádní žabí orchestr.

Není ve stanu velké horko?
Náš stran je umístěn pod stromem ve stínu, takže se nemusíte bát velkého horka.

Jaké jsou v rybníce ryby?
V rybníčku si vesele plavou štiky, amuři a kapři. Za stanem je také potok a v něm můžete chytat pstruhy. Rybaření je možné za předchozího povolení majitele a poplatek 500 Kč/pobyt. V ceně jsou dvě ryby, které si můžete ugrilovat nebo nechat.

Ceník

Vyberte si pobyt podle svého gusta. Minimální délka pobytu jsou dvě noci. Uvedené ceny jsou za jednu noc a liší se podle délky pobytu. Maximální obsazenost stanu jsou 4 osoby.

Na vyzkoušení
pobyt na 2 až 3 noci
2 500 Kč/noc
Tak akorát
pobyt na 4 až 5 nocí
2 000 Kč/noc
Pořádný zážitek
pobyt na 6 a více nocí
1 800 Kč/noc

Napsali o nás

Poprvé jsme vyzkoušeli glamping a napoprvé jsme trefili správně 😊 božský klid, krásné okolí, rybaření… manžel trávil u prutů každou volnou chvíli a chytil zde i jeho doposud největší úlovek (Amur bílý 78 cm). Celkem 3 kapry, 2 jalce a 1 amura. Všichni vráceni zpět do svého domova 😊 na kolech jsme zajeli do obchodu, ale na delší trasu by to byla zabijárna 😊 (menší modré trochu opraveno). Uvažujeme, že jsme zde nebyli naposledy a příště vezmeme i naše 2 syny (8 a 5 let), ti by si to tady užili naplno 😊 děkujeme T+M
27. - 29. 5. 2022
Ubytování i prostředí předčilo naše očekávání. Ranní probouzení za zpěvu ptáků, večerní vaření při zvuku žab. I v bouřce a dešti (zažili jsme 2x) se dá snadno rozdělat oheň, uvařit guláš a opéct špekáčky. Prostě nám nechybělo vůbec nic!!! Až na jednu věc, a to je čas!!! Týden pobytu je strašně málo. Takže příští rok minimálně dva týdny v kuse. Děkujeme moc za nádhernou dovolenou. Aleš a Danka
13.- 19. 6. 2022
Máte tu božský klid, takový bych chtěl každý den mít. Trochu jsme slavili, vaše výtečné víno vypili 😊 koupání na Adama dobré, i když nebe nebylo modré. Příroda – bydlení skvělý, žáby nám tu pěkně pěly. 😊 Krásného lysáčka ulovili a do svého domova vrátili. Sice odjíždíme doštípaní, ale plně spokojení. A tak moc děkujeme za pobyt a ať vám to jde stále na odbyt! Marcela a Petr
7.7.2022

Doporučujeme navštívit

18 km

Chřiby

Chřiby

Turistika a cykloturistika, jak má být! Tato oblast nabízí husté bukové lesy, studánky, skaliska i hluboká údolí. Romantickou atmosféru dotváří zříceniny hradů Cimburk nebo Střílky.

9 km

Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn

Za typickými větrnými mlýny nemusíte až do Holandska, jeden takový stojí i u obce Bukovany. V areálu si můžete zahrát minigolf, projet se na poníkovi nebo ochutnat místní speciality.

12 km

zámek Milotice

Zámek Milotice

Nenavštívit perlu Moravy, jak je zámku Milotice přezdíváno, to by byl podle nás až hřích. Barokní zámek nabízí kostýmované prohlídky a za vidění stojí i zahrady.

Rezervace

Dostupnost

PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Červen 2023
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Červenec 2023
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Volno
Rezervováno
Na doptání
Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami

Máte na nás otázky?